Kasia daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Świdnica. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype kasienka2287
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

ukończony kurs FCE ocenę bardzo dobrą, 3 miesiączny pobyt w Stanach Zjednoczonych oraz ci?g?y kontakt z językiem obcym. Oferuję przygotowania do pisania tekstów (formalnych i nieformalnych), konwersacje. Posiadam rozmaite materiały do nauki, także na poziomie FCE. Na uczelni zdobywam bardzo dobre wyniki oraz uczęszczam na dodatkowe wykłady w języku angielskim. Roczne doświadczenie w udzielaniu korepetycji na różnych poziomach.

Następna oferta

Poprzednia oferta