Leslie Ramirez daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Poznaniu


Poznań: język hiszpański

Witam,
nazywam się Leslie Ramirez i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Poznań stare miasto. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Hola a todos!korepetycje i konwersacje dla początkujących i zaawansowanych. Hiszpa?ski jest moim językiem ojczystym. Mam doświadczenie, dalam korepetycje w Niemczech i we Włoszech. Zapewniam ciekawe materiały, miłą atmosferę i gwarantuje szybki awans w nauce., Nauczam zarówno studentów jak i osoby starsze..tf.0663459759, e-mail, leslieangelica2003@yahoo.es Przygotowanie do wyjazdow za granice

Następna oferta

Poprzednia oferta