Olejnik Katarzyna daje korepetycje z języka angielskiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język angielski

Witam,
nazywam się Olejnik Katarzyna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Błonie, Szwederowo, Śródmieście. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka filologii ang. udzieli korepetycji dzieciom lub osobom starszym. Od zera lub średnio zaawansowanym - również w czasie wakacji. Proponuję nauką mówienia, czytania, słuchania, pisania i poprawnej wymowy - w zależności od zainteresowania. Posiadam wszelkie potrzebne do nauki materiały (płyty, książki, kserówki, gry i zabawy dla najmłodszych) Posiadam trzy-letnie doświadczenie. Mogę zaproponowa? również kurs wakacyjny "Angielski w Miesięc" Wszelkie pytania i w?tpliwo?ci proszę wysy?a? na mój adres e-mail: kasiuchna86@interia.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta