Teresa daje korepetycje z biologii w miejscowości Kobylanka


Kobylanka: biologia

Witam,
nazywam się Teresa i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w miejscowości Kobylanka (województwo zachodniopomorskie), a dokładnie: dojadę w?asnym transportem do każdej miejscowo?ci, gdzie mieszka m?ody, potrzebujÄ…cy i ?aknÄ…cy wiedzy. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

doskonałe relacje z młodymi, mam talent obrazowego przekazywania wiedzy. Potrafię najnudniejszy temat przerobi? w dobrą historyjk? i zachęcią do współpracy w celu przyswojenia i zrozumienia problemu.