Wiktor Kornblit daje korepetycje z języka szwedzkiego w Warszawie


Warszawa: język szwedzki

Witam,
nazywam się Wiktor Kornblit i jestem korepetytorem języka szwedzkiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Śródmieście okolice pl. Bankowego. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka szwedzkiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype wiktor_kornblit
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Nauka j. szwedzkiego. Lektor (30 lat pobytu w Szwecji) z uprawnieniami pedagogicznymi. Wszystkie poziomy oraz konwersacje. Materiały dydaktyczne do dyspozycji uczniów (ksi??ka, ćwiczenia, płyty CD z wymow?, gramatyka, itp.) opracowane przez Svenska Institutet. Lekcje w centrum Warszawy lub jako e-laerning przez Internet. Indywidualnie lub w małych grupach. Koszt jednej 90 minutowej lekcji wynosi tylko 60 PLN

Następna oferta

Poprzednia oferta