Magda daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

WITAM WSZYSTKICH :)
Od kilku lat zajmuję się udzielaniem korepetycji z angielskiego. Liczba moich uczniów oraz fakt, że niektórych prowadzę już po 2-3lata oznacza, że chyba niezła ze mnie nauczycielka :)

Znajomość języka potwierdzon? mam egzaminami Cambridge, wiedzę czysto praktyczn? nabywa?am podczas kilkukrotnych wyjazdów do krajów anglosaskich (Kanada, Anglia, Irlandia).

Mówi? bez polskiego akcentu, nauczysz się przy mnie wymowy głównie amerykańskiej.
Uczy?am zarówno dzieci (7 lat), młodzież (wi?kszo?? moich uczniów, wiek gimnazjum-liceum), jak i dorosłych (powyżej 35 roku życia).

Pierwszł lekcj? zaczniemy od testu z gramatyki, a potem już wg Twojego uznania - ? w i c z e n i a g r a m a t y c z n e, p o s z e r z a n i e s ? o w n i c t w a, k o n w e r s a c j e, p r z y g o t o w a n i e do m a t u r y czy f c e.

Cena zależy od lokalizacji lekcji, ich częstotliwo?ci i charakteru, oraz ilości osob w grupie (lekcje zarówno indywidualne, jak i w grupach 2-3osobowych).

Na pewno się dogadamy, więc nie czekaj i zacznij swoją przygod? z angielskim!
Pozdrawiam i zapraszam!


Następna oferta

Poprzednia oferta