Julia daje korepetycje z logiki w Katowicach


Katowice: logika

Witam,
nazywam się Julia i jestem korepetytorką logiki. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Chorzów, Sosnowiec, Będzin, Siemianowice, Bytom, Ruda ŚlÄ…ska i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z logiki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunku matematyka. Mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno dorosłym, jak i dzieciom - również tym z powa?nymi problemami w nauce (np. dyslekcj?, nadpobudliwo?ci?). Jestem cierpliwa i wyrozumia?a. Jeśli chcesz problem z logik? mie? z g?owy skontaktuj się ze mną jak najszybciej :))) (kategorie syntaktyczne, rachunek zda?, kwantyfikatory, zdania kategoryczne, sylogizmy, rozumowania). Przygotowuję do egzaminów przede wszystkim na kierunku: administracja, politologia, prawo. Pozdrawiam. Możliwy dojazd do ucznia.

Poprzednia oferta