Agnieszka Gierczal daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Agnieszka Gierczal i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką filologii polskiej i ukraińskiej. Od trzech lat udzielam korepetycji z języka polskiego--> szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne. Mam duże doświadczenie w uczeniu maturzystów (włącznie z pomocą przy pisaniu prezentacji). Zajęcia prowadzę nie tylko w trakcie roku szkolnego, ale także w okresie wakacyjnym (np. przygotowanie do poprawek). Dysponuję wieloma materiałami pomocniczymi, takimi jak testy, tematy wypracowań, ćwiczenia itp. Cena do uzgodnienia, zależy od ilości i intensywno?ci zajęć. Zajęcia mogę się odbywać u mnie w domu lub u ucznia.

Osoby zainteresowane proszę o pozostawienie wiadomości pod adresem agnieszkagierczak@gmail.com lub tel.: 668-101-088

Następna oferta

Poprzednia oferta