Paloma Vega daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Poznaniu


Poznań: język hiszpański

Witam,
nazywam się Paloma Vega i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Różany Potok, Piątkowo, centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype paloma.vega21
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Intensywna nauka języka. Zajęcia w wakacje. Intensywne kursy i korepetycje. Ró?ne poziomy zaawansowanie. Doświadczenie w nauczaniu, jestem studentką 4 roku na UAM, oferuję ciekawe materiały w cenie zajęć. Stawka za godz do negocjacji. Zajęcia u mnie 20 zł. Zapraszam na lekcje próbn?. Chętnie poprowadzę ma?? grup? 2- 4 osób.

Następna oferta

Poprzednia oferta