Jacek daje korepetycje z języka angielskiego w Legionowie


Legionowo: język angielski

Witam,
nazywam się Jacek i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Legionowie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

witam. zapraszam na lekcje języka angielskiego. oferuję pomoc w nauce dla uczniów gimnazjum, liceum, maturzystów oraz osób dorosłych. z wszystkimi wymienionymi grupami wiekowymi mam ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. pomagam w przygotowaniu się do matury lub dowolnych egzaminów. zapewniam miłą atmosferę, materiały, zawsze dostosowuję lekcje do potrzeb ucznia. zapraszam i pozdrawiam. :) ps. wakacje to świetny moment, aby podszkoli? język, zapraszam więc szczególnie gor?co.
Jacek

Następna oferta

Poprzednia oferta