Monika daje korepetycje z języka angielskiego w Chorzowie


Chorzów: język angielski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Chorzowie (województwo śląskie), a dokładnie: Ruda ŚlÄ…ska, Świętochłowice, Katowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka IV roku filologii angielskiej z pełnym przygotowaniem pedagogicznym i uprawnieniami do nauczania (dyplom NKJO i tytuł licencjata) udziala korepetycji z języka angielskiego dzieciom, młodzieży i dorosłym na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowanie do egzaminów poprawkowych, pa?stwowych, na studia, komisyjnych. Przygotowanie do wyjazdu za granicą. RÓWNIEŻ PODCZAS WAKACJI. Profesjonalnie, solidnie, w miłej atmosferze.

Następna oferta

Poprzednia oferta