Marta daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Angielski dla każdego (od podstaw do poz.zaawansowanego),Matura 2008
o sobie: ukończyłam anglistykę na City University LONDON! języka angielskiego uczę od 5 lat, staram się mie? jak najlepszy kontakt z uczniem, uczyłam zarówno dzieci przedszkolne, gimnazjalistów, maturzystów, jak i osoby dorosłe.

Wszyscy dotychczasowi maturzyści jak na razie zdali ?piewaj?co. Również osoby zdajęce egzaminy typu CAE oraz FCE otrzymaćy wysokie noty.

ANGIELSKI dla maturzystów 2008!!! UWAGA maturzyści! Ta oferta skierowana jest specjalnie do Was! Już dziś zapiszcie się na zajęcia u doświadczonej korepetytorki (ukończyłam anglistykę na City University LONDON!). Zapewniam profesjonalne przygotowanie do matury, zarówno pisemnej, jak i ustnej na obu poziomach. Dodatkowo:
*szeroka gama podręczników, wszystkie materiały oraz pomoce wliczone są w cenę lekcji
*bezstresowa, mila atmosfera, nauka z pasja, ciekawe oraz ?ywe zajęcia, gwarantuje, ze nawet najbardziej oporni polubię język angielski
***moi uczniowie dostaj? powyżej 90procent!***

Możliwość nauki w GRUPACH!!

*MATURA*Egzaminy *Przygotowanie do wyjazdu *Przygotowanie do interview Zapraszam na prywatne lekcje z 23-letnim nauczycielem z 5-letni? praktyką.
Uzyskałam dyplom BA in English City University London Oferuję elastyczne godziny współpracy oraz świetne relacje z uczęymi się. Przygotowanie do każdego rodzaju egzaminów, min. CAE, FCE, Matura (moi uczniowie dostaj? powyżej 90procent!, zarówno w części ustnej jaki i pisemnej!)

oraz
- nauka dorosłych
- liceum
- gimnazjum
- lekcje grupowe

zajęcia odbywają się u mnie w domu, gdzie mam specjalne materiały! Możliwość nauki w GRUPACH!!

Dodatkowo:
*szeroka gama podręczników, wszystkie materiały oraz pomoce wliczone są w cenę lekcji
*bezstresowa, mila atmosfera, nauka z pasja, ciekawe oraz ?ywe zajęcia, gwarantuje, ze nawet najbardziej oporni polubię język angielski

Następna oferta

Poprzednia oferta