Dominika daje korepetycje z języka polskiego w Rudzie Śląskiej


Ruda Śląska: język polski

Witam,
nazywam się Dominika i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Rudzie Śląskiej (województwo śląskie), a dokładnie: Chorzów, Bytom, Katowice, Zabrze. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Uczennica 2 klasy kulturoznawczo-teatralnej III LO im. Stefana Batorego w Chorzówie udzieli korepetycji uczniom szkół podstawowych i gimnazjów. Pomoc w szłifowaniu ortografii, gramatyki, pisaniu wypracowań, odrabianiu zadań domowych, przygotowaniach do sprawdzianów i egzaminów. Mam dobry kontakt z dziećmi i małe doświadczenie zdobyte poprzez pomaganie młodszej siostrze, a niegdyż również rówieśnikom.

Poprzednia oferta