Ania Urkiel daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Ania Urkiel i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Radwanice, Siechnice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 44 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczycielka j. angielskiego (z tytułem magistra) udziela korepetycji na wszystkich poziomach, m.in. lekcje dla dzieci, młodzieży (matura, FCE, CAE, CPE, TOEFL, pomoc w nauce, egzaminach na uczelni, szłifowanie akcentu: fonetyka, itd.), dorosłym (przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, wyjazdu za granicą, Business English, itp.). Zajęcia indywidualne, w parach i grupach (TANIEJ!).

WYSTAWIAM FAKTURY!
GG: 11835720
Więcej o mnie na: ania.english4life.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta