Magda daje korepetycje z języka polskiego w Sosnowcu


Sosnowiec: język polski

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice, Czeladź,. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka V roku Filologii polskiej UŚ specjalności nauczycielskiej udziela korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych i gimnazjów. W miłej atmosferze pomagam uczniom nadrobi? zaległości z literatury, gramatyki i ortografii, doskonal? z nimi umiejątno?? czytania ze zrozumieniem i pisania wypracowań. Systematyczne zajęcia pozwalaj? uczniom na dobre przygotowanie do egzaminu: po podstawówce i gimnazjum. Miejsce korepetycji do uzgodnienia (w moim mieszkaniu w Sosnowcu lub w domu ucznia- możliwość dojazdu na terenie Sosnowca, Czeladzi, Katowic). Cena- 20 zł za pe?n? godzinę zegarową. Serdecznie zapraszam do wspólnej nauki :)

Następna oferta

Poprzednia oferta