Piotr Julian daje korepetycje z języka francuskiego w Krakowie


Kraków: język francuski

Witam,
nazywam się Piotr Julian i jestem korepetytorem języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam

Udzielam korepetycji z tego wspania?ego języka praktycznie na każdym poziomie. Potrafię również dostosowa? się do potrzeb każdego ucznia, jego wymaga?.

Od wielu lat spędzam regularnie wakacje w Paryzu gdzie m.in. dokszta?cam znajomość tego języka, dzieki czemu jestem na bieżąco ze wszystkimi zmianami leksykalnymi. Moj? specjalnością są fonetyka oraz konwersacje- zarówno na tematy ogólne jaki na tematy wyspecjalizowane.

Dojeżdżam do uczniów na terenie Krakówa lecz lekcje również mogę się odbywać u mnie w domu- mieszkam nieopodal rynku podgórskiego.

Zazwyczaj spotkania z moimi uczniami odbywają się raz/tydz po 2h (20PLNx2=40PLN) przy czym jeżeli chcia?(a)by? się spotykać 2x/tydz po 2h, cenę obnizam do 15PLN za godz, tj (2hx15PLN=30PLN),

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Julian Dzido

Następna oferta

Poprzednia oferta