Anna Kopeć daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Anna Kopeć i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Bródno, Targówek, Zacisze. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK××TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką germanistyki 3-letnich studiów licencjackich. Obecnie kontynuuj? nauką na magisterskich studiach uzupełniających na Uniwersytecie Warszawskim. Chętnie udzielę korepetycji z zakresu materiału szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Oferuję pomoc w odrobieniu prac domowych. Przetłumaczę również tekst z polskiego na niemiecki i odwrotnie. Zapraszam na konwersacje także osoby dorosłe oraz studentów.

Następna oferta

Poprzednia oferta