Kasia daje korepetycje z języka rosyjskiego w Krakowie


Kraków: język rosyjski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 17 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

OFERUJĘ:

Lekcje indywidualne
Tłumaczenia
Konwersacje tematyczne
Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych i pisaniu prac
Przygotowanie do matury

ZAJĘCIA:

Dostosowane są do osoby uczęej się (tematyka i stopień trudności). Wykorzystuj? materiał tekstowy (książki i czasopisma), a także filmy i muzyk?. Jestem osobą cierpliwą, lecz wymagaj?c?, co przek?ada się na efektywność J K?ad? duży nacisk na gramatykę, wymow? i efektywne poszerzanie słownictwa.

O KOREPETYTORZE:

Jestem finalistk? Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego, obecnie studentką IV roku filologii rosyjskiej na UJ. Posiadam bogate doświadczenie oraz umiejętności w przekazywaniu wiedzy. W tym roku rozpoczynam kurs pedagogiczny. Pozwoli mi to na pog??bienie mojej dotychczasowej wiedzy na ten temat, oraz zastosowanie jej w praktyce.

Serdecznie zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta