Kamila daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Kamila i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: dobry dojazd- Mokotów, przy Łazienkach. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka zaprasza na korepetycje w WAKACJE

Mam duże doświadczenie, potrafię tłumaczyć KAŻDEMU i naprawd? lubię chemią :) (daję słowo, to jest możliwe). Nie pozwalam wkuwa?- lepiej zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

Jeśli chcesz powtórzy? materiał lub czeka Cię POPRAWKA- zadzwoń! Dla niezdecydowanych proponuję darmow? lekcj? próbn? - nie zaszkodzi skorzystać :)

Zakres - od gimnazjum do przygotowania do matury rozszerzonej włącznie.

Serdecznie zapraszam :) :) :)
Kamila

Następna oferta

Poprzednia oferta