Dorota daje korepetycje z języka angielskiego w Rybniku


Rybnik: język angielski

Witam,
nazywam się Dorota i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Rybniku (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka filologii angielskiej(specjalizacja nauczycielska) udzieli korepetycji z języka angielskiego. Korepetycja z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej, przygotowanie do egzaminów jak i do zwykłych lekcji w szkole oraz konwersacje. Dysponuję wieloma materiałami: książki, ćwiczenia, materiały multimedialne. Zapewniam w cenie lekcji stałe konsultacje poprzez e-mail(bie??ca pomoc w lekcjach, sprawdzanie wypracowań itd.).

Następna oferta

Poprzednia oferta