Ewelina Pankowska daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Ewelina Pankowska i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Chomiczówka, Bielany, Żoliborz, Jelonki, Wola, Mokotow, Centrum - tam dojeżdżam. w innych przypadkach uczniowie do mnie dojeżdżajÄ….. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Odbyte praktyki w gimnazjum i liceum - 100 godzin. Udzielam korepetycji od 8 lat, obecnie kończę studia i szukam pracy w szkole. Staram się sumiennie przygotowywa? do każdej lekcji i nie nudzić!Zapraszam, żeby móc to oceni? :)

Następna oferta

Poprzednia oferta