Ula daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Gdyni


Gdynia: język hiszpański

Witam,
nazywam się Ula i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka piątego roku Politechniki Gdańskiej. Nauk? hiszpańskiego rozpoczęłam w liceum, kontynuowaćam na studiach, kursach językowych w Polsce, kursie i studiach w Hiszpanii. Obecnie zakończyłam roczny pobyt w Hiszpanii, gdzie uczestniczy?am w zajęciach (na Uniwersytecie): hiszpański zaawansowany, hiszpański w biznesie, hiszpański- przygotowanie do egzaminu D. E. L. E. Superior. Dodatkowo w Hiszpanii pracowałam w ramach programu rzłdowego o nauczaniu dwujęzycznym i uczyłam języka angielskiego w gimnazjum połączonym z liceum. Jestem otwarta i potrafię dostosowa? się do potrzeb klienta. Możliwość dojazdu (st?d cena do ustalenia). Preferuje min. 60 minut zajęć (głównie w wypadku dojazdów), lub 1,5 godziny, ponieważ w 45 min niewiele da się zrobić. Obecnie chętnie popracuję w wakacje oraz normalnie w roku akademickim.

Poprzednia oferta