Ula daje korepetycje z języka angielskiego w Gdyni


Gdynia: język angielski

Witam,
nazywam się Ula i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka piątego roku Politechniki Gdańskiej. Cztery lata uczyłam języka angielskiego dzieci (kursy w szkole prywatnej) oraz gimnazjalistów i licealistów na korepetycjach. W ubiegłym roku uczyłam języka angielskiego w Hiszpanii. Uczęszcza?am do liceum z rozszerzonym językiem angielskim, posiadam certyfikaty FCE i CAE oraz ukończyłam kurs CPE (w Hiszpanii). Cena do uzgodnienia ze względu na dojazdy. Preferuje min. 60 minut zajęć (głównie w wypadku doje?d?ania). Jestem otwarta na rodzaj wiadomości, jakie są najważniejsze dla ucznia oraz dostosowuje się do rodzaju zajęć, jakie preferuje. Gwarantuje solidne przygotowanie i miłą atmosferę.

Następna oferta

Poprzednia oferta