Izabela daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Izabela i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczyciel szkoły ponadgimnazjalnej - egzaminator maturalny pomoże w rozwiązywaniu bieżących problemów z matematyki, uzupe?nianiu zaległości i odrabianiu prac domowych. Przygotuje ucznia do klasówki, sprawdzianu lub poprawki. Maturzystom u?atwi efektywn? powtórkę i przygotowanie się do matury. Pomoże uzupe?ni? wiedzę na poziomie rozszerzonym.

Następna oferta

Poprzednia oferta