Marta daje korepetycje z języka angielskiego w Suwałkach


Suwałki: język angielski

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Suwałkach (województwo podlaskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype przemartus
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Od sięrpnia 2007 zapraszam na korepetycje z jęz. angielskiego. Udzielę też pomocy w pracach pisemnych, itp. W?a?nie skończyłam Krakówsk? Akademię Pedagogiczn? i wracam do Suwa?k. W czasie studiów przez ostatnie dwa lata pracowałam w szkole językowej z dziećmi z 5-6 klasy, a także z młodzieżą gimnazjalną oraz dorosłymi w wieku 23-60 lat. Posiadam certyfikat CAE z ocena A zdobyty w Anglii. 4letnie doświadczenie korepetytorskie. Materiały, kserówki, wszelkie pomoce gratis. Pierwsza lekcja gratis- później możesz zdecydować czy będziesz ze mną współpracować. Wszelkie dodatkowe informacje udzielę telefonicznie bądź mailowo. Nr gg: 3590123. ZAPRASZAM już teraz!! =D ps. pracuje TYLKO z powa?nymi osobami, jeśli widzł, ze ktoś nie uczy się i nie przyk?ada do pracy, to jest to strata mojego czasu, a Waszych pieniędzy i wtedy zastrzegam sobie możliwość rezygnacji z współpracy.

Poprzednia oferta