Zbigniew daje korepetycje z mechaniki technicznej w Sosnowcu


Sosnowiec: mechanika techniczna

Witam,
nazywam się Zbigniew i jestem korepetytorem mechaniki technicznej. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z mechaniki technicznej.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem emerytowanym nauczycielem przedmiotów mechanicznych (dyplom: mgr wychowania technicznego). Naucza?em także fizyki, elektrotechniki. Aktualnie dzia?am spo?ecznie w obszarze amatorskiej plastyki i fotografii. Mogę pomagać w nauce okre?lonych przedmiotów i wspiera? ogólny rozwój dziecka.