Łukasz daje korepetycje z biologii w Lublinie


Lublin: biologia

Witam,
nazywam się Łukasz i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie), a dokładnie: Garwolin i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

udzielę korepetycji z biologii uczniom i studentom, fachowo przygotuję do matury podstawowej i rozszerzonej, zapewniam materiały, posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, pomogę uczniom w trudnościach szkolnych.... jestem studentem akademii medycznej i Uniwersytetu Mari Curie Sk?odowskiej w Lublinie, posiadam certyfikat kursu technik pamięciowych, które stosuje w pracy ze swoimi uczniami... proszę o kontakt tel. 0697-051-550

Następna oferta

Poprzednia oferta