Ewa daje korepetycje z języka angielskiego w Gdańsku


Gdańsk: język angielski

Witam,
nazywam się Ewa i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

>>> JĘZYK ANGIELSKI DLA CIEBIE <<<<<

Jestem z zawodu szkoleniowcem. Oferuję nauką języka angielskiego od poziomu podstawowego do FCE. Posiadam certyfikat CAE, wielokrotnie byłam w USA i UK. Mam praktyczne doświadczenie w prowadzeniu szkole? w języku angielskim. Posiadam i przygotowuję indywidualnie materiały dla moich studentów (konwersacje, gramatyka, tłumaczenia). Lekcje odbywają się w Gdańsku-Żabianka. Pierwsze spotkanie gratis! Serdecznie zapraszam młodzież i dorosłych :) cena: 30 zł / 60 min mail:ewanowotka@wp.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta