Jola daje korepetycje z języka francuskiego w Mikołowie


Mikołów: język francuski

Witam,
nazywam się Jola i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Mikołowie (województwo śląskie), a dokładnie: Gliwice, Ruda ŚlÄ…ska, Tychy. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chcesz nauczyć się w miłej atmosferze języka francuskiego? Zale?y Ci by już na pierwszych zajęciach komunikowa? się w języku obcym?

Jestem magistrem filologii romańskiej, absolwentką UŚ i NKJO w Gliwicach. Posiadam doświadczenie w udzielaniu lekcji indywidualnych. Mam za sobą praktyki nauczycielskie w liceum, w szkole podstawowej i w przedszkolu. Uczę też w szkole językowej. W planowaniu lekcji i dobieraniu materiałów do nauki biorą pod uwag? indywidualne potrzeby ucznia. Udzielę korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym. Poza zwykłymi zajęciami, oferuję też przygotowanie do egzaminów językowych oraz do matury, pomoc w nadrabianiu zaległości, konwersacje, drobne tłumaczenia. Istnieje możliwość dojazdu. Cena lekcji do uzgodnienia.

KONTAKT: jm76@poczta.fm
tel. 507302198
gg: 8013423

Poprzednia oferta