Marcin daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Marcin i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

mgr języków: angielskiego i francuskiego.(specjalizacja tłumaczeniowa tekstów pisanych i mówionych) Lektor w szkole językowej, metody: tradycyjna, Callan, konwersacje; przygotowanie do egzaminów j. ang: matura, wstępne na uczelni? wy?szł, FCE, CAE, CPE, LCCI; język francuski: konwersacje, egzaminy maturalne, CCIP, DFA.

Następna oferta

Poprzednia oferta