Marta Zaionc daje korepetycje z biologii w Krakowie


Kraków: biologia

Witam,
nazywam się Marta Zaionc i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Kraków, oraz rejony pod Krakowem: Libertów, Gaj, Mogilany, G?ogoczów, Krzywaczka z dojazdem do ucznia. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, czwartku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAK×TAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype zaionc1
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka III roku biotechnologii na Uniwersytecie Jagiellońskim cierpliwa i z doświadczeniem :) - rok udzielania korepetycji z chemii i biologii do matury chętnie udzieli korepetycji w zakresie przygotowania do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Istnieje możliwość dojazdu do domu ucznia na terenie Krakówa lub w rejonach pod Krakówem lub nauka u mnie w mieszkaniu (rejon Salwatora) Dysponuję dużą ilości? materiałów przygotowujących, egzaminów próbnych i testów z poprzednich lat.

Następna oferta

Poprzednia oferta