Edyta daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Edyta i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawy, Milanówka, Grodziska, Brwinowa, Pruszkowa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego przygotuje do: * Egzaminów: maturalnego, gimnazjalnego, kończącego edukacje w szkole podstawowej. * Studiów polonistycznych * Pomoże opanować lub rozszerzy? materiał bieżący z Języka polskiego. * Pomoc w wykonywaniu prac pisemnych i ustnych. Posiadam 3 letnie doświadczenie. Możliwość spotykania się u ucznia w domu. Bior? 30 zł za godzinę lub 50 zł w przydatku dwóch godzin pod rzłd. Udzielam korepetycji na terenie: Warszawy, Milanówka, Grodziska, Brwinowa, Pruszkowa.

Następna oferta

Poprzednia oferta