Magdalena daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Psie Pole. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Wy?szej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu. Posiadam tytuł licencjata, kierunek: Anglistyka z Pedagogik? Wczesnoszkoln? oraz wcześniej zdany egzamin CAE. Mam 8-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Gwarantuję wysoki poziom nauczania oraz dostosowanie charakteru zajęć do indywidualnych potrzeb uczniów. Prowadzę również zajęcia w grupkach: 2-os: 20 zł/60 min/os; 3-os: 15 zł/60 min/os. Serdecznie zapraszam na ciekawe zajęcia :)

Następna oferta

Poprzednia oferta