Joasia daje korepetycje z języka angielskiego w Raciborzu


Racibórz: język angielski

Witam,
nazywam się Joasia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Raciborzu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczycielka z pełnymi kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym udziela korepetycji. Zakres nauczania: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU MATURALNEGO, konwersacje, zajęcia z osobami dorosłymi, lekcje komunikacyjne i Social English przygotowujące do wyjazdu za granicą, Business English. Tłumaczenia pisemne nieprzysi?g?e oraz ustne konsekutywne i symultaniczne. Dysponuje bardzo bogatymi materiałami dydaktycznymi, zajęcia prowadzę indywidualnie bądź w grupach 2-3 osobowych. Skupiam się na 4 sprawno?ciach językowych: speaking, listening, use of English oraz writing. Przygotowuję indywidualny program nauczania dla każdego ucznia dostosowany do jego wieku, charakteru, możliwości percepcyjnych oraz celu językowego. Zapraszam serdecznie.

Następna oferta

Poprzednia oferta