Mateusz daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Mateusz i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych (sekcja angielska) oraz Komunikacji i Zarządzania Zasobami Informacji na UAM w Poznaniu, po rocznym pobycie w Wielkiej Brytanii udzieli korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach oraz pomoże w przygotowaniu do matury. Posiadam 5-letnie doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego. Konwersacje, tłumaczenia, pomoc w pracach pisemnych, gramatyka, przyjemnie i bezstresowo :) Dyspozycyjność od 15.10.2007

Następna oferta

Poprzednia oferta