Hanna Rapeła daje korepetycje z języka angielskiego w Zielonej Górze


Zielona Góra: język angielski

Witam,
nazywam się Hanna Rapeła i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Zielonej Górze (województwo lubuskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczyciel kontraktowy z pięcioletnim stażem, magister filologii udziela korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowanie do matury i egzaminów takich jak FCE, CAE, CPE, TELC. Możliwość zajęć konwersacyjnych oraz z języka bran?owego (medycyna, technika, biznes).

Następna oferta

Poprzednia oferta