Aleksander daje korepetycje z języka niemieckiego w Mysłowicach


Mysłowice: język niemiecki

Witam,
nazywam się Aleksander i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Mysłowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 10 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Skype: Skype jahoza
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem uczniem 3 klasy gimnazjum. udzielę konwersacji z języka niemieckiego osobom mówiącym po niemiecku w stopniu co najmniej podstawowym, na terenie Mys?owic i Katowic. Jestem dwujęzyczny i język niemiecki jest dla mnie językiem rodzimym.

Pierwsza lekcja za darmo. Później do każdych 4 lekcji 1 godzina konwersacji przez Skype gratis. Tematy konwersacji wybrane przez ucznia.

Jeśli jesteś osobom, która uczyća się niemieckiego co najmniej kilka lat, masz dobre przygotowanie gramatyczne, ale boisz się rozmawia?, moja oferta jest dla Ciebie idealna. Szczególnie chętnie będę się spotykać z ch?opakami w moim wieku lub podobnym, prowadzęc rozmowy u?ywaj?c słownictwa interesującego młodzież. Mam bardzo dobrą znajomość terminów komputerowych i informatycznych. Możliwość także lekcji matematyki i fizyki w zakresie gimnazjum w języku niemieckim.

Następna oferta

Poprzednia oferta