Aleksandra Wójcik daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Aleksandra Wójcik i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach (angielski od podstaw, pomoc w nauce dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, nauka dla dorosłych)

Sama posiadam certyfikaty Cambrige (FCE, CAE, CPE), angielskiego uczę od 2 lat(pomagam zarówno uczniom najmłodszych klas szkoły podstawowej jak i uczę podstaw ludzi dorosłych). Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, jestem cierpliwa i uwielbiam pomagac innym. Angielskiego uczę się od 8 lat, w czerwcu tego roku zdoby?am certyfikat CPE(Certificate of Proficiency in English)

Gwarantuje własne materiały do nauki z różnych podręczników do języka angielskiego., miłą atmosferę, wysoki poziom nauczania, dostęp do nagra? CD(do samodzielnych ćwiczeń), oraz dostosowanie się do indywidualnych potrzeb ucznia(materiały s?uchowe, gry językowe dla młodszych dzieci, oraz ciekawe materiały obejmujące nie tylko wiedzę gramatyczn? i leksykalna ale także wiadomości o krajach angloj?zycznych). Chętnie pomogę również w pisaniu prac(wypracowania, referaty), w odrabianiu prac domowych czy też przygotowaniu do sprawdzianów...

Następna oferta

Poprzednia oferta