Weronika daje korepetycje z języka rosyjskiego w Białymstoku


Białystok: język rosyjski

Witam,
nazywam się Weronika i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Białymstoku (województwo podlaskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype murik23mur
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam wszystkich serdecznie! Dla tych kto poszukuje wszelkiego rodzaju pomocy w nauczaniu pięknego języka rosyjskiego, chętnie pomogę! Jestem studentką 5 roku Filologii Rosyjskiej w Białymstoku. Jestem nosicielem języka rosyjskiego. Mam spore doświadczenie - udzielam korepetycji od 3 lat, robię tłumaczenia, pomagam w odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowań, udzielam wszelkiego rodzaju pomocy na różnych poziomach. Pozdrawiam!

Następna oferta

Poprzednia oferta