Izabela daje korepetycje z języka angielskiego w Piasecznie


Piaseczno: język angielski

Witam,
nazywam się Izabela i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Piasecznie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Piaseczno i najbliższa okolica. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka 3 roku na UKKNJA na UW. Doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży, kreatywno?? i zaangażowanie w wykonywan? pracę. Praktyki w różnych szkołach i indywidualnym nauczaniu. W?asne materiały. Pomoc w nadrobieniu zaległości.

Następna oferta

Poprzednia oferta