Sylwia daje korepetycje z języka niemieckiego w Toruniu


Toruń: język niemiecki

Witam,
nazywam się Sylwia i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Toru?, Bydgoszcz, oraz okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 4 roku lingwistyki stosowanej (j. niemiecki z j. rosyjskim). Od 5 lat posiadam certyfikat DSD II, bra?am udzia? w wymianach młodzieży, kilkunastokrotnie byłam w krajach niemieckoj?zycznych, w tym kilka razy na d?u?szych pobytach oraz uzyskałam stypendium DAADu (Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej). Posiadam również niemiecki dyplom z dydaktyki i metodyki nauczania j. niemieckiego. Z chęcią udzielę korepetycji z j. niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferuję pomoc w praktycznej nauce języka, tj. konwersacje, pisanie, gramatyka. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Ch?tnych serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta