Wojtek Korki daje korepetycje z biologii w Katowicach


Katowice: biologia

Witam,
nazywam się Wojtek Korki i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Sosnowiec, cała Polska (Skype). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Przygotowuję do matury. Oferuję solidne i kompetentne przygotowanie z przedmiotu biologia lub przeprowadzenie serii powtórek z zakresu biologii (i przyrody - patrz aktualne wskazania Komisji Maturalnych). Zajęcia prowadzę wyłącznie z jedną osobom. Minimum 2 godziny w tygodniu. Wysoki poziom merytoryczny zajęć (doktorat z biologii; PhD-2002). potwierdzaj? chociażby sukcesy moich podopiecznych (m.in. na olimpiadach wojewódzkich). Nawet zniech?conych i zm?czonych oraz niewierzłcych w siebie potrafię zachęcią do wysi?ku, który przynosi satysfakcję i sukces podczas matury. Pracuję w oparciu o standardowe formy zajęć, ale warsztat metod nauczania nie jest li tylko do nich ograniczony. Pakiet autorskich pomocy naukowych w cenie zajęć. Preferuj? spotkania z użyciem komunikatora Skype.

Następna oferta

Poprzednia oferta