Magdalena Budziszewska daje korepetycje z języka polskiego w Pabianicach


Pabianice: język polski

Witam,
nazywam się Magdalena Budziszewska i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Pabianicach (województwo łódzkie), a dokładnie: Łód?. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Polonista, specjalizacja - metodologia nauczania języka polskiego, czyli po prostu dyplomowany nauczyciel. Udzielam korepetycji, piszę wzory i pomagam pisać prace domowe, wypracowania, prezentacje maturalne, wszelkiego rodzaju prace zaliczeniowe, licencjackie i magisterskie. Ł?czł atrakcyjne ceny z wysokim poziomem oferowanych usług, interesuj?cym sposobem prowadzenia lekcji oraz pe?n? elastyczno?ci?. Posiadam doświadczenie w pracy z licealistami i studentami, a moją specjalnością jest język polski - historia, teoria i antropologia literatury, a także kulturoznawstwo i korespondencja sztuk.

Poprzednia oferta