Bartek daje korepetycje z języka niemieckiego w Krakowie


Kraków: język niemiecki

Witam,
nazywam się Bartek i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Niemiecki wcale nie musi być trudny! Masz złe doświadczenia z nauką języka niemieckiego? Teraz to nie problem!

Ambitny i zdolny student germanistyki, z ogromnym doświadczeniem językowym wprowadzi Cię w ?wiat języka niemieckiego!

Niemiecki może naprawd? być przyjemny! Indywidualne podejście do ucznia, rewelacyjne materiały i sprzyjaj?ca nauce atmosfera oraz odpowiednie zmotywowanie pomoże Ci osiągnąć sukces. Teraz kolokwium, sprawdzian, czy wyjazd zagraniczny przestan? być Twoim zmartwieniem.

Jeśli chcesz po prostu tylko nauczyć się mówię i konwersacja interesuje Cię przede wszystkim to DOBRZE TRAFIŁEŚ! moja p?ynno?? oraz idealny akcent sprawię, że poczujesz się jak w Niemczech!

Moja wiedza potwierdzona jest międzynarodowym, akademickim egzaminem Test DaF (zdany w roku 2005) oraz licznymi referencjami od byćych uczniów i osób, dla których tłumaczyćem podczas wyjazdów zagranicznych.

Lekcje odbywają się w moim mieszkaniu przy ul. Gabrieli Zapolskiej na Bronowicach. Zapewniam wszystkie materiały. Kursy, korepetycje i lekcje indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania!!
*** ZAPRASZAM! ***
cena: 30 zł / 60 min

KONTAKT
telefon: 662034983,
e-mail:bbgospel@wp.eu

Następna oferta

Poprzednia oferta