Adam daje korepetycje z języka polskiego we Wrocławiu


Wrocław: język polski

Witam,
nazywam się Adam i jestem korepetytorem języka polskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

SOLIDNE i SKUTECZNE przygotowanie do MATURY.

Uczę pisania rzetelnych wypracowań, w?a?ciwego rozumienia tekstów literackich, opanowania sztuki czytania ze zrozumieniem. Dokonuj? korekty wypracowań, omawiaj?c błędy merytoryczne, gramatyczne oraz stylistyczne. Zrozumiale obja?niam, jak nale?a?oby napisa? poprawnie. Przygotowuję do konkretnego poziomu: podstawowego lub rozszerzonego. Korzystam z materiałów edukacyjnych z poprzednich lat. Mam bogate doświadczenie, niejednemu "opornemu na lektury" pomogęem dobrze zaliczyć maturę. Zapraszam. Proszę o kontakt telefoniczny.

Następna oferta

Poprzednia oferta