Dorota daje korepetycje z języka polskiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język polski

Witam,
nazywam się Dorota i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Kraków. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nie nad??asz za tempem nauczyciela? Twój styl pisania nie jest najlepszy? A może chcesz poszerzyć wiedzę o to, na co nie starcza czasu na lekcjach? Matura? Egzamin gimnazjalny? Olimpiada polonistyczna? Podejm? się każdego wyzwania!

Mam 19 lat, łatwo nawiązuję kontakty, możesz więc liczyć na empati? i przyjazne nastawienie :) Ale nie ?udź się, że będę pob?a?liwa...

Uwaga! Poniewa? od października zaczynam studia w Krakowie, moja oferta ważna jest tylko do końca września - potem w gr? wchodzę ewentualnie weekendy.

Następna oferta

Poprzednia oferta