Kasia daje korepetycje z chemii w Gdyni


Gdynia: chemia

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie), a dokładnie: Ob?uże. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

jestem studentką IV roku farmacji na AMG. Ukończyłam kursy chemii organicznej, nieorganicznej, fizycznej, biochemii i chemią leków. Sama kiedy? miałam problemy z chemią i dopiero odpowiednie podejście do tematu pozwoliło mi ją zrozumieć. W szkole brakuje czasu na poruszenie kwestii umożliwiaj?cych zrozumienie chemii, dlatego zapraszam do mnie :)

Następna oferta

Poprzednia oferta