Mariusz daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Mariusz i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Oprócz kompletnego wykształcenia filologicznego posiadam także certyfikaty CAE, TELC i TOEFL. Przez dwa i pół roku mieszkałem i pracowaćem w Stanach Zjednoczonych, a przez trzy miesiące w Irlandii.

Mam siędmioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Proponuję interesujące lekcje, konwersacje i ćwiczenia gramatyczne na różnym poziomie zaawansowania. Mam także trzyletnie doświadczenie w pracy z maturzystami - zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, przygotowuję też do wyjazdów zagranicznych. Proponuję również zajęcia z Business oraz Medical English. Zapewniam własne, zró?nicowane materiały. Gor?co zapraszam.

Następna oferta

Poprzednia oferta