Piotr Baranowski daje korepetycje z matematyki w Krakowie


Kraków: matematyka

Witam,
nazywam się Piotr Baranowski i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam! Jestem studentem V roku Elektroniki i Telekomunikacji na AGH w Krakowie. Udzielam korepetycji na poziomie gimnazjum i liceum (ewentualnie algebra, analiza matematyczna oraz probabilistyka i statystyka dla studentów). Przygotowuję do matury, jak również do egzaminów gimnazjalnych. Oferuję także pomoc w odrabianiu lekcji. Korepetycji udzielam z małymi przerwami już od czasu liceum, jestem cierpliwy i wyrozumiały. Potrafię pracować z uczniami ca?kowicie pozbawionymi zdolno?ci matematycznych. Miejsce zajęć - do uzgodnienia, oferuję swoje mieszkanie, dojazd do ucznia, jak również spotkania na neutralnym gruncie. Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta