Katarzyna daje korepetycje z języka niemieckiego w Dabrowie Górniczej


Dąbrowa Górnicza: język niemiecki

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Dabrowie Górniczej (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

TANIO, SOLIDNIE, CIEKAWIE- studentka germanistyki chętnie pomoże w nauce języka niemieckiego. Duże doświadczenie w pracy z uczęymi się w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania, urozmaicone zajęcia, dostosowanie przebiegu zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia, bogata baza materiałów dodatkowych.

Następna oferta

Poprzednia oferta